כניסה למשתמש רשום Menu הרשמה
article image
close article

דליה ארזי

favorite0תגובות
favorite2409צפיות

רגעי האושר שלי

בכל פעם שהגשמתי חלום הרגשתי אושר גדול. בכל פעם שהרגשתי את הבורא מכוון אותי והבנתיי שאני לא לבד, הרגשתי אושר. כמו לדוגמה לקום בבוקר ולהחליט  לעשות משהו כי אין אפשרות אחרת, ואז פתאום אני מדליקה את הנייד ומקבלת תשובה שכן - זה אפשרי. ככה משום מקום, שניות לפני שאני מחליטה לעשות משהו כי אין לי ככ ברירה, משמיים משנים לי את התכניות. אני משוכנעת שכולכם הרגשתם ככה. רק שאולי לא שמתם לב כל כך. 

ברגע שהבנתי שאנחנו אור שמחובר לאור ושאני לא לבד בעולם זה היה עבורי רגע גדול של אושר. עם השנים למדתי לשים לב לזה ולהודות על זה.

עברתי בחיי הכל מהכל והיו לי רגעי התרגשות ואושר גדולים מאוד. הרגע הכי מאושר בחיי, או אולי הרגעים הכי מאושרים בחיי קשורים אך ורק לאהבה וליצירה. 

אהבה יכולה להפוך את היום שלי לשמח, יכולה לגרום לי להיות יפה יותר, שמחה יותר, אני אישה אחרת כאשר יש לי אהבה וכאשר אהבה זו ממומשת. תקראו בספר שלי "אוספת הדובדבנים", עדיין לא כתבתי הכל כי זה ספר שהולך ונרקם והוא אינסופי...אבל בהחלט יש שם מספיק אהבה!
בסרטון המצורף אני מספרת על הספר שכתבתי "אוספת הדובדבנים" שעצם הכתיבה שלו גרמה לי המון אושר. הספר הוא על סיפור חיי ותמיד אני שמחה להפגש עם עצמי, כי רק דרך זה אני מבינה כמה הרבה עשיתי, חוויתי, אהבתי, אהבו אותי וכמה שאני ברת מזל. ומה שאני מתכוונת להגיד זה שכולנו כאלה, רק שלא תמיד אנחנו זוכרים את זה.

ערב השקת הפיילוט של הרשת החברתית גרם לי אושר גדול מאוד. 50 אנשים שכתבו מי הם באמת. ליוויתי אותם בתהליך והמסע הזה גרם לי שמחוה גדולה.

צילום: גילי חן

  1.  

◄ להמשך הפרופיל שלי