כניסה למשתמש רשום Menu הרשמה
article image
close article

דליה ארזי

favorite0תגובות
favorite1182צפיות

התחביבים שלי

זה מעניין שלמדתי בתיכון מה ששנאתי ולבסוף עסקתי דווקא בזה להנאתי, ובכדי להעשיר את הנשמה שלי. אחד הדברים שאני הכי אוהבת שזה עיצוב פנים. בראשית שנות ה- 2010, התחלתי להתעניין בנושא עיצוב פנים והשבחת דירות מגורים. התהליך התחיל עם דירה אחת ששיפצתי ועוצבה מחדש על פי תכנוני, והמשכתי הלאה. אני אוהבת את הבתים הישנים בתל אביב, הקטנים, עם הריח האותנטי של פעם. אוהבת לקחת דירה קטנה וישנה ולהפוך אותה לפנינה.

חיות מחמד הן חלק מהנשמה שלי. איני רואה את עצמי נכנסת לבית ללא חיות. אני מגדלת כלבת יורקשייר קטנה בשם לולה וארבע חתולות פרסיות מהממות: פיצי, אנג'ל פטטה, ביאנקה וגולדן אפצ'י. הן איתי בכל מקום ובכל זמן. הן חלק ממני. כלבת יורקשייר שלי חלתה בגיל 13 ומתה תוך זמן קצר, היא היתה הילדה שלי לכל דבר. היא תמיד תהיה בליבי. לולה ארזי האצילית והאוהבת ז"ל. לולה האהובה מתה באוגוסט 2021 ולאחר חודש אימצתי את הנסיכה הקסומה לולה כשהייתה בת 3 חודשים. 

אני מאוד אוהבת לכתוב, בעיקר את הזכרונות שלי. אני כל הזמן לומדת ומתעניינת בתחום התודעה, מהות האדם,לומדת גם את תורת הסוד. אלו שני תחומים שאני לומדת יום יום שעות ארוכות.

אני מאוד אוהבת להצטלם ולצלם וגם אוהבת מפעם לפעם להפיק לעצמי יום צילומים "כאילו" הייתי דוגמנית. נו. חלומות ילדות! אני אוהבת את הטבע, אוהבת ללכת ברגל שעות ארוכות ולהקשיב לרחש של העצים. אוהבת לטייל בגשם. יותר מכל העונות בשנה, אני אוהבת את הסתיו. אנ חובבת בתי קפה ומסעדות וגם אוהבת לבשל.

בתמונה: פיצי אהובתי החתולה הראשונה שלי

  1.  

  2.  

◄ להמשך הפרופיל שלי