כניסה למשתמש רשום Menu הרשמה
article image
close article
favorite0תגובות
favorite722צפיות

צילום: גילי חן
התכנים שאני משתפת הם בעיקר של הרב ניר בן ארצי שליט״א וכן את דרך החשיבה שלי, הגאולה הפנימית שלי והדרך שבה אני רואה את הגאולה מזווית אישית.

ברשת החברתית ׳אחדות וגאולה׳ ניתן לשתף תוכן אישי , שכן גאולה מתחילה בגאולה פנימית.

כמו כן ניתן לשתף תוכן לימודי בכל תחום שיכול לקרב את היהודים בארץ ובעולם זה לזה ואף לחשוף אותם לתכנים הקשורים לאחדות, גאולה, תודעה, חירות, חופש ביטוי, חברות, חסד, שמחה, טיפול מכל סוג שהוא ולימוד מכל סוג שהוא.

העוצמה שלי באה לידי בטוי בהליכה על פי כללי ליבי. מאז שנת 2010 אני כותבת לקהילה במדיה החברתית, והקמתי את ׳אחדות וגאולה׳ בכדי לקרב את היהודים לאמת וכדי להביא לאחדות בין היהודים בארץ ובעולם ובין חילונים לדתיים. הכתיבה שלי והיזמות בתחום התחילה מגאולה פנימית של האדם ועברה לגאולה של העם היהודי ביום בו נחשפתי לבשורה של הרב ניר בן ארצי שליט״א

הרשת החברתית ׳אחדות וגאולה׳ מתמקדת בשאלה "מי" הוא האדם ומהי תרומתו האישית לקידום האחדות במדינה, הפצת אור הגאולה בארץ ובעולם ומהי ההשפעה שלו בחברה.


בתקופה זו של רשתות חברתיות אנחנו מחפשים כל הזמן אישורים מהסביבה – עד שאיבדנו את הכיוון בתוך כל ההתמכרות הזו לתשומת לב ולאהבה וירטואלית. העניין הוא, שאנחנו מקבלים אהבה וירטואלית לא על האמת שלנו, לא על מי שאנחנו באמת, אלא על מי שהיינו רוצים להיות בעיני האחרים. אנחנו לא מכירים את עצמנו, ובעיקר מכירים את העיסוק בעצמנו ואת העיסוק שלנו. איננו זוכרים את הניצחונות שלנו, כי הם מובנים מאליהם. איננו יודעים שובע. איננו זוכרים את רגעי האושר שלנו, ושכחנו את כל החלומות שהגשמנו. איננו שמים דגש על אחדות. איננו שמים דגש על נתינה לזולת – שהיא הערך העליון של העם היהודי. איננו שמים דגש על הדבר החשוב ביותר – "ואהבת לרעך כמוך" – כי אף פעם לא כתבנו על זה, אף פעם לא נצרנו את הרגעים האלה, ואף פעם לא שיתפנו את האחרים באמת שלנו ובתרומה שלנו לאנושות. האמת הזו כוללת בתוכה את דרך ההתפתחות שלנו ואת השיעורים שלמדנו.

במשך רוב חיי הבוגרים עבדתי בתחום ההייטק. כיום אני יזמית פורצת דרך, בעלת חברה משלי שהשיקה את הסטארט-אפ המיוחד הזה – אחדות וגאולה– פלטפורמה שפתוחה לכל אדם בעולם, בעברית ובאנגלית, על מנת לאחד, לעזור ולשתף ידע -  שיכולים לסייע לנו לשפר את העולם במקום להרוס אותו ולקדם אותנו לגאולה פנימית ולגאולת העם היהודי - משיח בן דוד 

ההתפתחות שלי נמצאת בעלייה מתמדת כל השנים, אבל מה שבעיקר מאפיין אותי הוא הרצון להתרגש מהעיסוק שלי ולהיות מחוברת לעשייה שלי דרך הלב והנשמה. אינני יכולה לעבוד בדבר שאינו מרגש אותי, מרתק אותי ומשביע את הנשמה שלי. זה חשוב מאוד לתחושת האושר שלי. הכתיבה עוזרת להתפתחות האישית שלי, מסייעת לי להסיר מעלי את נטל היום-יום ומאפשרת לי לשתף את חברַי בתובנות ובניסיון החיים שלי.

אני מזמינה כל אחת ואחד מכם לכתוב כאן את הדברים הטובים שאתם עושים למען חבריכם ולמען הקהילה, וכל דבר טוב שיכול לעזור ולאחד אותנו.


אשמח מאוד שתקראו את הספר שכתבתי על חיי, "אוספת הדובדבנים", כאן באחדות וגאולה. הספר הוא על הגאולה האישית שלי, שכן ברגע שכתבתי את כל אשר העיק עלי שניםהספר מוצע לקריאה חינם לכל מי שנרשם לרשת החברתית ׳אחדות וגאולה׳

תיהנו.

בסרטון: נוסטלגיה - כך התחילה אחדות וגאולה שהייתה מיסייפדיה...נעים להיזכר!

◄ להמשך הפרופיל שלי