כניסה למשתמש רשום Menu הרשמה
article image
close article
favorite0תגובות
favorite3534צפיות

אנשים חושבים שרק לחשוב חיובי ישנה להם את תוצאות החיים. "תחשוב חיובי" , יהיה טוב".  
.
לא הרבה יודעים, אבל מאד קשה למודע של האדם שזה 5% לגבור על תת המודע שזה 95% . תת המודע הוא זה שמנהל לאדם את בחירות חייו ואת מחשבותיו. 
.
אין סיכוי ש5% של מחשבות חיוביות, יגברו על 95% של מחשבות שליליות שהאדם הרגיל את עצמו לחשוב אותן. סינפסה שנבנתה כבר במח מהעבר, תגרום לאדם לחזור ולחשוב שלילי, גם אם הוא הכי רוצה להגיע לתוצאה מסויימת, למה? כי תודעת האדם, באה לכאן ללמוד ולהתנסות, והבורא רוצה שנלמד להניע אנרגיות על ידי מה שהוא ברא באמצעות חוקי ההרמוניה. כל הבריאה עובדת אך ורק לפי חוקי ההרמוניה. זו השפה היחידה שהיא מבינה. "הרמוניה איזומורפית" . 
.
המדע מגלה לנו שזה לא מספיק רק מחשבות חיוביות ולא מספיק להיות בדרגת אמונה, אלא צריך להגיע לדרגה שתת המודע חי את העתיד בזמן ההווה וחושב מחשבות חיוביות..אלא שהתודעה תשבור את גבולות הזמן והמרחב ותקריס מצבי גלי אנרגיה.. דבר הנקרא "סופר פוזישן". רק אז באמת קורים ניסים בחיי האדם...כי התודעה נכנסת לשדה שבו כל האפשרויות כבר מתקיימות.

 

אני מרצה בפני אלפי אנשים...כיצד לחבר את המדע עם התודעה והרוח ולקבל כלים נכונים "לעשות מניפסטיישן", בעברית "התהוות", על ידי הגעה למצב תודעתי גבוה, שמאפשר לאדם לצאת ממגבלות זמן ומרחב.. וכמות המיילים שאני מקבלת מאנשים שהצליחו לשנות את תוצאות חייהם, אחרי שהבינו את חוקי ההרמוניה האיזומורפית, היא מדהימה. גם במקרים מורכבים מאד. כל הזמן ליבי מתמלא מנפלאות אינטליגנציית הבריאה וכיצד הבריאה רק רוצה שבני האדם ילמדו את החוקים שלה שיוכלו לשמור על מה שהיא בוראת. 

אני חברה במכון למדע ותודעה בישראל. שחברנו מעל כ 300 איש, פרופסורים, דוקטורים, מדענים, ואנשי רוח, על מנת לחבר בין תודעה למדע ולעזור להעלות את התודעה הגלובלית ולערוך מחקרים בנושאים שהמדע הקונבנציונלי לא מסוגל למדוד אותם על הכלים של היום. הבריאה כמובן קיימת הרבה לפני המדע.. והמדע יודע כיום על היקום אולי כ4% בלבד.

אני מרצה בינלאומית בתחום התודעה Isomorphism wisdom ,electromagnetism of consciousness ,/ איזומורפיה,הפוטנציאל החושי   וחוקי הפיזיקה הקוונטית המשפיעים על התנהלות חיי היום יום של בני האדם.

 כעשרים שנה ערכתי מחקר בתחום שפת התקשורת הפנימית שנקראת "מודוליישן" / אפנון, הדהוד תדרים על גלים נושאי אינפורמציה, המאפשרים לאדם לשקף את מציאותו ולהבין תהליכים רוחניים, כיצד הם מקבלים ביטוי בעולם החומר . אם האדם תקוע בחייו, עובר משבר כלשהו, מתמודד עם מחלה, או שמח ומאושר ומצליח.. אילו הם ביטויים בעולם החומר, של תהליכים מעולם הרוח... מעל 2000 דפים התמלאו בתכנים במחקר שלי והיקום כנראה עשה הכל... גם אם הייתי במצבים לא נעימים לפעמים, בכדי שאצא לעולם להעלות את התודעה הגלובלית.. שרק הולכת ומקבלת ביטוי בחומר בצורה של כאב והרס.

המחקר שלי מתבסס על איזומורפיה, שכל הבריאה בנויה בתבנית של שכפול:

As abouve so below - מה שלמטה, כך למעלה

As within so without - מה שבפנים, כך בחוץ

As the micro so the Macro - מה שבמיקרו, כך במקרו.

​.

חיבור הרמוני של  גלי מח חשמליים עם גלי הלב האלקטרומגנטיים, מאפשר לאדם  לישם את יכולותיו כמיקרו קוסמוס להתערב ולהשתמש בחוקי הייקום - מאקרו קוסמוס. או במילים ידידותיות יותר "לברוא את מציאות חייו"

המחקר שלי , מתבסס על מחקרי ה-CIA , גופי הביון הרוסים, גופי הביון של סין ושילוב תוצאות מחקרים אמפיריים שנערכו באוניברסיטאות ברחבי העולם , אשר עסקו בתחום הנפש , פאראפסיכולוגיה, נואטיקה,  והיכולות התודעתיות של האדם שכמעט ולא יצאו לציבור הרחב.

במחקרי, גילתי , עולם נסתר העוסק בחוקי "המיינד" המאפשרים לאנשים לעשות קסמים בחייהם, להבריא את גופם, לתקן את  נפשם ולמגנט לחייהם את הדרוש לייעודם.

החלטתי, שמצב התודעה הגלובלית, רווית המלחמות, הכעס והשנאה בין השונות של בני האדם, צריך לקבל "בוסט" אנרגטי חיובי.. והבנתי שמלחמות בין בני האדם, נגרמות בעיקר בגלל בורות בהבנה בתחום התודעה, אדם לא יודע מיהו, למה הוא כאן, ולאן הוא הולך. אז לא פלא שאין לאדם שום קדושה כלפי עצמו וכלפי הסביבה והבריאה כולה.   

 

בהרצאות שלי ברחבי העולם, בנושאי חוקי האלקטרומגנטיקה של גוף,נפש, רוח ונשמת  האדם, אני לוקחת חומרים מורכבים ומדעיים הנגזרים על פי תוצאות מחקרים אמפיריים שנערכו על ידי גופי מדע שונים , חוקרים ומדענים מרחבי העולם ומפשטת את הידע בצורה ידידותית ומובנת, הכוללת טכניקות שפיתחתי והותאמו למי שרוצה לעשות שינוי בחייו בצורה עובדתית ומדעית המשלבת תודעה עם המדע. 

כיום ​יותר מ 50 מיליון איש, חוו מוות קליני וחזרו לספר.. שכשתודעה שלהם יצאה מהגוף.. הם נשארו והרגישו בדיוק כמו שהם היו במימד החומר. שום דבר לא השתנה. רק הרגשות שלהם והחושים שלהם היו במימד אין סופי. נשמת האדם לא מתה.. כי זה אנרגיה.. וכידוע אנרגיה אינה נעלמת ולא נבראת, היא רק משתנה.

באופן אישי, כאב לי לדעת שתודעת אדם, שתעזוב את הגוף, אחרי מותה והיתה כל חייה  בתדרים מאד נמוכים, של עצבות, פחדים, כעסים, דיכאון, וכו'.. תמשיך לעולמים לחוות את מה שהיא חוותה כאן. כי במימדים אחרים, אי אפשר כבר לשנות או להוסיף. לפי עדויות של האנשים שחוו מוות קליני, ובינהם מנתחי מח, מדענים, אנשים מפורסמים, פוליטיקאים, ילדים, נוצרים, יהודים, מוסלמים וכו'...  העידו ששם אי אפשר כבר להשתנות.. ששם תודעת האדם, תחווה את העולם האישי שהיא הספיקה לבנות לה בעולם הזה. לכן אני מאד פעילה מול המוני אנשים, גם באופן אישי וגם באופן כללי.. להעלות את תודעת האדם.. כל עוד היא נמצאת במימד החומר. אף פעם לא מאוחר..

לכיתות הלימוד שאני מעבירה.. מגיעים מגיל 14 והמבוגרים בינהם היו בגילאי ה90.

מעל 10,000 איש קוראים את כתביי.. והכי משמח אותי כשבני נוער בישראל  פונים אליי ומספרים לי שהם מקימים קבוצות ודנים על התכנים.. כי הם דור העתיד.

כמה שנכנסים יותר ויותר לעולם המדע, מוצאים הצלבה מדהימה עם ידע נסתר  שהשאירו אחריהם תרבויות קודמות לדורות הבאים,  המיועד לאנושות בשביל לשמור על התודעה הגלובלית ... הידע שאני מעבירה.. מועבר בידיעה ברורה שיש להחזיר ליקום בחזרה. אני  "מאמינה" שכל תודעת אדם צריכה להבין את חוקי העולם שאליו היא שייכת, לגלות את חוקי המציאות האמיתית הנסתרת מחמשת החושים אך להשתמש בהם בתבונה לטובת כלל המערכת של הבריאה .

 

הבטחתי לבורא שהציל אותי, שכשאגדל אני אלמד על הבריאה, מה זה נקרא חיים, וכעת אני ממשת את החזון האישי ואני עוברת ממדינה למדינה ומלמדת את ידע נפלאות הבריאה המוסתר מהציבור,משתפת את כתביי בפני קהילה של עשרות אלפי  איש שעוקבים ולומדים כיצד להתחבר לאותו ידע שיש כבר בתוכם,  על מנת שכל אדם יוכל להשתמש בפוטנציאל של הניצוץ האלוקי שטמון בו ולמצוא את קרבתו של הבורא בכל רגע נתון. 

◄ להמשך הפרופיל שלי