כניסה למשתמש רשום Menu הרשמה
article image
close article
favorite0תגובות
favorite411צפיות

האור של אהבה חי 

בנשמה המודעת

---------------------

אור הרוח האוניברסלית חי בתוכנו , חי בכל דבר ומתרחב דרך האינסוף. המסע של החיים הוא לעורר את האהבה המוארת בנשמה המודעת ולחפש את הידע ששוכן בעומקי ההוויה שלנו. להיות מודעים לאהבה האינסופית שניתנת מאור הבריאה וליצור את נתיב ההארה שלנו. ליהנות מנשימה זאת ברגע זה של זרימת אנרגיית האור שבאה ממערבולת האהבה הקוסמית. זוהי הבריאה שבפנים, ממד וירטואלי של איחוד אלוהי. 

יש לבחור לשחרר ולחיות במציאות מודעת של אהבה ולתת לאור לבוא לנשמה שלך ולחבק את הנצח. החיים מתגלים בראי המחשבות שלך ברגע של תודעה שיודעת את יקום האהבה שנח בתוך כל אחד. זה הזמן להתרחבות האהבה הלא מותנית בתוך היקום. לחוש את מהות האור האלוהי של העולם הפנימי הגבוה יותר, שמאיר את הנשמה. להיות אחד עם רוח היקום ברגע של השגת המודעות של אהבה אלוהית שנעה בתוך אור החיים של כל מה שיש.

בכל רגע יש אפשרות להיכנס לנצח ! שחרר את עצמך ממגבלות,פתח את לבך האלוהי כשאתה פועל עם יקום האור, המחבר בתוכו כל דבר. התמקד ברגע הנוכחי ביצירת חיים של אהבה אלוהית שתורמת לתודעה החיה, בהרחבת אנרגיית האור הרוחנית.

מערבולת של העכשיו קוראת לאהבה האלוהית מתוך עולם האור הפנימי. חוש את הזרימה הדינמית של מציאות מודעת זאת דרך הקיום. בהיותך מודע למציאות של אהבה ללא תנאי, אתה מגביר את התודעה בידיעה שרואה אהבה אלוהית ונצחיות בכל דבר  ובכל רגע.

בזמן הווה אתה חי את תחושת כל הקיום, מחבק את מציאות האור הרב ממדית כהוויה של אהבה אלוהית. היה אהבה אלוהית בתנועה עם המהות של עולמך הפנימי שהיא תבונה קוסמית של אור אלוהי חי. כשאתה אוהב את האור אני מקווה שתגלה מה שרק אתה יכול למצוא. זה ישנו בך !

---------------------------------------------------

הנכם מוזמנים לדף הפייסבוק:

https://www.facebook.com/newageofdivinelife/posts/

----------------------------------------------------

~ אנו נבראנו עם ניצוץ אלוהי 

בתוך מרכז ההוויה שלנו. זהו פוטנציאל מושלם שמחכה להתממש ~ 

~ הבורא רוצה לחוות את האהבה

 היוצרת שלו במגוון דרכים בהתגלמותו

 דרכנו  במגוון צורות וטיפוסים,

בביטוי נעלה שלם ומאוחד 

ובאופן לא מוגבל ~

במאמרי הבלוג שכאן תוכל להתחבר לאחדותך עם הבריאה, עם אמת ההוויה שהנך : 

http://1oneness.wixsite.com/divinelife/blog

◄ להמשך הפרופיל שלי